Smaki z Polski to innowacyjna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu marketingu, a zatem zdobywania klienta. Nie oferujemy ani produktów, ani narzędzi, których użycie budzi wątpliwości. Przeciwnie, chcemy Ci zaproponować naszą opiekę, a zatem nasze zaangażowanie, pasję, znajomość rynku oraz doświadczenie.

Współpraca z nami oznacza koniec szablonowych rozwiązań. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do kontrahenta i dobór najlepszych, kompleksowych rozwiązań, których celem jest dotarcie do Twoich klientów i zachęcenie ich do skorzystania z Twoich usług.

Nasz zespół to ponad 40 osób, które znają się na swojej pracy i kochają ją wykonywać. Chcemy Ci zaoferować długotrwałą i opartą na solidnych podstawach współpracę. Naszym zadaniem jest pełne wykorzystanie potencjału Twojej działalności, a zatem zwiększenie Twoich zysków!

.

Nasze oferty

Dla producentów:

Jesteś producentem żywności? Świetnie. Mamy dla Ciebie naprawdę ciekawą propozycję. Kupując materiał sponsorowany otrzymasz dodatkowo konto na portalu, dzięki któremu otrzymasz dostęp do 100 000 nowych klientów miesięcznie! Prowadzimy także marketing szeptany by przyciągnąć uwagę internautów, a dzięki linkom umieszczonym w materiale i miesięcznej darmowej promocji na Naszym Ryneczku mogą Państwo sprzedawać swoje produkty, by od razu przekuć zainteresowanie ludzi w zysk.
Kupując materiał sponsorowany (399 zł) otrzymujesz te wszystkie usługi gratis.

POBIERZ OFERTĘ W FORMACIE PDF

.

Dla hotelarzy i właścicieli pensjonatów oraz ośrodków agroturystycznych

Dzięki współpracy z nami sporo oszczędzasz. Nie musisz już marnować czasu na zarządzanie mediami społecznościowymi, nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na pracowników oraz promocję w Internecie. Nie potrzebujesz też pozycjonera, grafika, fotografa i wielu innych. Wszystko to zrobimy za Ciebie.

POBIERZ OFERTĘ W FORMACIE PDF

.

Dla agencji reklamowych i domów mediowych

Wszystkie agencje oraz domy mediowe prosimy o indywidualny kontakt na adres: biuro@smakizpolski.com.pl 

.

Nasze statystyki

Smaki z Polski GA

.STATYSTYKI PORTALU SMAKI Z POLSKI

.

Nasze media społecznościowe

2

.

Naszryneczek.pl – Prosto od Producenta

Kolejną usługą jaką oferujemy jest platforma Nasz Ryneczek, na której mają Państwo możliwość bezpośredniej sprzedaży własnych produktów klientom indywidualnym i firmowym. Projekt jest przeznaczony wyłącznie dla polskich producentów.

prosto od producenta

.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do współpracy!