Chcesz dotrzeć do większej liczby klientów zainteresowanych Twoimi produktami? Zapraszamy Cię do współpracy, która umożliwi Ci sprzedaż oraz promocję wśród zwolenników polskich, naturalnych wyrobów!

.

Co Państwo otrzymują wchodząc z nami we współpracę?

1. Konto na portalu Smaki z Polski: wyświetla się w danym województwie oraz na stronie głównej. Można tam zawrzeć dane kontaktowe, ofertę oraz inne informacje potrzebne naszej publiczności by zapoznać się z Państwa produktami. Konto działa również jak wizytówka – po pewnym czasie pozwala odnaleźć Państwa konto w przeglądarkach internetowych. Konto jest oczywiście za darmo. Przykład: https://www.smakizpolski.com.pl/firma/gryszczeniowka/

.

2. Konto na platformie sprzedażowo-zakupowej Naszryneczek.pl – tu sprawa jest prosta. Państwo przesyłacie swój cennik, zdjęcia, opisy produktów itp., nasz pracownik zakłada Państwu konto w naszym serwisie, kontaktuje się w celu ustalenia warunków dowozu oraz innych potrzebnych informacji. Gdy wszystko jest już przygotowane, otrzymują Państwo dostęp do konta i prowadzicie sprzedaż wśród grupy osób konkretnie zainteresowanych tego rodzaju produktami. Rozliczamy się pierwszy raz dopiero po upływie trzech miesięcy, jest to % od sprzedaży (jeśli w danym miesiącu nic Państwo nie sprzedadzą – nic Państwo nie płacą). Pierwsze trzy miesiące, siłą rzeczy, są darmowe. Link: https://naszryneczek.pl/

.

3. Materiał sponsorowany, czyli konkretna forma promocji na naszym portalu wśród publiczności – Państwa grupy docelowej, połączona z linkiem do Naszegoryneczku oraz konta na naszym portalu. Cena jednego materiału sponsorowanego wynosi zaledwie 399zł (netto). Materiał tworzymy sami na podstawie podesłanych przez Państwa materiałów (w przeciwnym wypadku nie podejmujemy odpowiedzialności za popularność zamieszczonego artykułu). Każdy materiał jest publikowany w naszych mediach społecznościowych (łączna moc to ponad 35 000 osób na FB, 1500 na twitterze). Dalsze, szczegółowe informacje na temat materiału sponsorowanego znajdują się w załączniku.

Aby utworzyć konto na portalu Smaki z Polski oraz w serwisie Naszryneczek.pl, nie jest konieczne dokonanie zakupu materiału sponsorowanego. Jest to dodatkowa oferta, której zadaniem jest zwiększyć Państwa sprzedaż.

.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

.

Oprócz tego:

– można z nami wejść w stałą współpracę (tak działamy choćby z firmą Onix, jednym z największych producentów ziemniaków i cebuli w Europie). Warunki ustala się indywidualnie.

– zajmujemy się również prowadzeniem mediów społecznościowych, blogów oraz tworzeniem stron internetowych: szczegółowe informacje można znaleźć klikając w ten link: https://sielskimarketing.pl/

.

Aby do nas dołączyć…

…Wystarczy utworzyć darmowe konto w serwisie PayPal i wysłać nam Twoją ofertę wraz z cenami i zdjęciami produktów na adres|: biuro@naszryneczek.pl, a my już zajmiemy się resztą.

.

Zespół Smaki z Polski i Naszryneczek.pl

prosto

Komentarze