Zdrowa żywność, lokalne przetwory, rozmowy o historii, tradycyjne polskie produkty czyli Smaki z Polski w listopadzie!

Smaki z Polski to nie tylko sklep, ale również portal zajmujący się promocją ciekawostek polskiej kuchni. Poniżej znajduje się kalendarz wydarzeń na którym znajdują się daty wydarzeń, który w danym miesiącu przedstawi Państwu portal Smaki z Polski. Podobny kalendarz będzie zawsze publikowany na początku miesiąca. Dzięki temu będą Państwo zawsze dobrze poinformowani o tym co dzieje się na portalu. Oczywiście poza wyznaczonymi wydarzeniami również będą publikowane artykuły.

Z przyjemnością i prawdziwą dumą pozwolimy sobie również poinformować o rozpoczęciu przez portal Smaki z Polski czterech nowych cykli. Każda kolejna odsłona cyklu będzie publikowana co miesiąc w czwartek. Jak widać po naszym kalendarzu jeśli pierwszy cykl zaczyna się np., 7 listopada w czwartek to jego druga część zostanie opublikowana za miesiąc, w pierwszy czwartek grudnia czyli 5.12. Na podobnych zasadach będą funkcjonować pozostałe cykle.

Oto nasze nowe cykle:

  • Smaki Polski Historycznej: podczas tego cyklu postaramy się przywołać dania, potrawy, warzywa, owoce i każdy inny pokarm, który był jedzony w Polsce na przestrzeni wieków. Relacje będą obejmowały informacje, wywiady oraz ciekawostki!
  • Producenci opowiadają: by przybliżyć Państwu wyborne produkty, które można kupić w naszym sklepie co miesiąc jeden z naszych producentów opowie o tym jak je przygotowuje, dlaczego się tym zajmuje oraz czym różnią się jego produkty od tych dostępnych w zwykłych sklepach.
  • Gawędy w Karczmie Smaków: to cykl wywiadów z wielkimi postaciami polskiej kuchni.
  • Smaki Regionów: Polska jest duży krajem, dzieli się na wiele regionów i w każdym z nich możemy znaleźć wiele ciekawych i wyjątkowych dań i potraw. Przeczytacie o nich na portalu Smaki z Polski!

A oprócz tego…

Każdego pierwszego dnia miesiąca pojawi się artykuł z serii: „Kulinarne Pory Roku”. Pierwszy z nich można już przeczytać na naszym portalu: Co jeść jesienią?. W tej serii postaramy się przypomnieć co jest najważniejsze by z pełnią sił przeżyć każdą z pór roku. Dodatkowo będą się pojawiać również wydarzenia trwające tydzień, takie jak np., „Tydzień Zup„.

Informacje o tych wydarzeniach zawsze znajdziecie na portalu Smaki z Polski, na naszej stronie facebook lub naszym koncie twitter! Nie zapomnij też sprawdzić zakładki Kalendarz Wydarzeń Smaki z Polski!

Zobaczcie co Smaki z Polski przygotowały na Listopad. Wystarczy kliknąć w kalendarz i przyjrzeć mu się!

W listopadzie na portalu Smaki z Polski odbędzie się:

  • 7.11. Smaki Polski Hisotycznej: Co jedli Słowianie? 
  • 11 – 15.11 Tydzień Aronii
  • 14.11 Producenci opowiadają: rozmowa z Mirosławem Lechem, właścicielem gospodarstwa „Ekologiczna Aronia”
  • 18-22.11 Tydzień Piw Regionalnych
  • 21.11 Gawędy w Karczmie Smaków: rozmowa z Markiem Grądzkim, jednym z najlepszych polskich serowarów
  • 28.11 Smaki Regionów: Kiszka z Podlasia

Komentarze