Nasi przodkowie doskonale zdawali sobie sprawę z magicznej mocy ziół. Dziś coraz częściej do nich wracamy, starając się odtwarzać dawne receptury. Polskie mieszanki z ruszczyku, czarnuszki, skrzypu, czy ostropestu idealnie sprawdzają się w codziennej diecie, pomagając na długo zachować zdrowie. Wiedzą o tym najlepiej Ewa i Andrzej Szymacha, którzy opowiadają nam o swojej pasji. 

.

Komu polecilibyście Państwo swoje suplementy diety?

Oferta skierowana jest do tych  osób które w sposób naturalny, stosując zioła chcą wpływać na swój organizm. Składy poszczególnych mieszanek to zioła stosowane od tysiącleci, polecane przez uznanych zielarzy.

.

Skąd czerpiecie Państwo surowce do produkowania swoich wyrobów?

Nasze surowce pochodzą z upraw jak również z zbieractwa. Rejony upraw i zbieractwa to: woj. Świętokrzyskie, Podlaskie, Lubelskie i Podkarpacie.

.

Produkujecie Państwo nie tylko herbaty, ale także mieszanki ziołowe

Konfekcjonujemy herbaty zielone i czerwone, jednak podstawową produkcją są mieszanki ziołowe o profilowanym działaniu. Dla dbających o poziom cukru diabetyków, dla dbających o poziom wagi-⁠odchudzająca, dla tych którzy chcą dbać o włosy i paznokcie. Wiele z mieszanek ma również właściwości uspakajające.

.

Co odróżnia Państwa produkty od innych dostępnych na rynku?

Staramy się aby nasze produkty, serii „Sekret Zakonnika” wyróżniały się bardzo dobrą jakością, trafnymi, dobrze działającymi recepturami,

.

W skład serii wchodzą m.in. takie mieszanki jak:

Dwa zboża – mieszanka zbóż jęczmienia i owsa. Ten zestaw to bogactwo witamin, przeciwutleniaczy, minerałów, białek i enzymów. Dzięki zawartości chlorofilu wspomaga odtruwanie organizmu, a dostarczona cholina wspomaga układ nerwowy. Dwa zboża znakomicie regenerują i wzmacniają organizm.

.

mieszanka ziołowa z ruszczyku

Mieszanka Ruszczyk. Źródło. ASZ Herbata

Ruszczyk kolczasty – zawiera duże ilości saponin steroidowych. Znakomicie wpływa na układ krwionośny, działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęki, wygładzając skórę nadaje jej elastyczność. Ruszczyk jest doskonałym wsparciem do walki z cellulitem.

.

Czarnuszka – (czarny kminek, złoto faraonów) jest niezwykłą rośliną znaną od tysiącleci. Zawiera saponiny, bogactwo olejków eterycznych garbniki, witaminy. Ta skromnie wyglądająca roślina wykazuje cechy antybiotyczne, antygrzybiczne, antywirusowe, antybakteryjne. Bardzo pozytywnie oddziałuje na nasz organizm (układ krążenia, układ oddechowy, układ moczowy, narządy zmysłu, wzrok i słuch). Staramy się również by w naszej mieszance inne zioła i owoce bogate w witaminy oraz sole mineralne stanowiły o jej walorach smakowych i zapachowych.

.

Ostropest – sylimaryna zawarta w nasionach ostropestu plamistego ma bardzo korzystny wpływ na czynności komórek wątrobowych. Ostropest zaleca się stosować w stanach rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby: kuracja antybiotykowa, nadużywanie alkoholu, chemioterapia, zła dieta, cukrzyca, zatrucia grzybami. W profilaktyce, zapobiegawczo stanom zapalenia wątroby, marskości, chroni miąższ wątroby i nerek przed niszczącym działaniem trucizn.

.

Jakie herbaty można u państwa zakupić?

Sprzedaż naszych produktów to przede wszystkim sklepy farmaceutyczno-medyczno-zielarskie jak również sklepy ze zdrową żywnością, zaopatrywane poprzez hurtownie. Sprzedajemy nasze produkty w całej Polsce, a także  na Węgrzech, Słowacji , w Czechach i Niemczech.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową ale w ilościach nie mniejszych niż 10 sztuk

.

Czy osoby chcące zrzucić parę kilogramów znajdą u Państwa w ofercie coś na odchudzanie?

Dla dbających o wagę polecam mieszankę Bio-⁠sty-⁠wa. Zawarty w niej morszczyn pęcherzykowaty zmniejsza wagę ciała, reguluje przemianę materii, wykazuje wpływ regenerujący, wygładzający skórę, odmładzający i wzmacniający. Wybitnie przydatny do walki z otyłością, przyspiesza utlenianie się tłuszczów i cukrów.  

.

Herbaty i ziołowe mieszanki można kupić na stronie producenta ASZ-herbaty.

.

Rozmawiała Klaudia Bąk

Komentarze