Możemy opisywać i opisywać Festiwal, ale Wy i tak możecie nam nie uwierzyć. Chociaż jest to prawie niemożliwe :) Zdecydowaliśmy się pokazać Wam jak wygląda festiwal widziany oczami uczestników, którzy mieli okazję wziąć udział w zeszłorocznej edycji. Jeżeli jeszcze nie do końca jesteście przekonani to przeczytajcie koniecznie!

.

Fotocooltura-0083

.

Oto kilka słów o Festiwalu: 

Agnieszka: 

Chciałabym serdecznie podziękować za Wasze niezwykłe zaangażowanie i stworzenie bardzo miłej atmosfery na festiwalowych spotkaniach, wystawach i warsztatach. Mimo, że nie jestem z Obornik Wielkopolskich ani z okolicy, dzięki Wam czułam się jak u siebie w domu. Możliwość spotkania tylu ciekawych ludzi i znanych fotografów oraz uczestnictwo w warsztatach dostarczyło nam wielu pozytywnych emocji i pozwoliło na przyswojenie sobie ogromnej wiedzy, a także jeszcze mocniej zainspirowało mnie do rozwijania własnych umiejętności w dziedzinie fotografii.

Kamil: 

Pomimo nawału pracy i zbliżającej się wielkimi krokami sesji w żadnym stopniu nie żałujemy czasu przeznaczonego na przyjazd do Obornik i jeszcze lepiej przekonaliśmy się, że NAPRAWDĘ WARTO FOTOGRAFOWAĆ! Liczymy gorąco, że takie spotkania będą organizowane przynajmniej raz w roku i już nie możemy się doczekać następnego Festiwalu!

Anna:

Festiwal Fotocooltura był jedną z tych fantastycznych rzeczy, które pozostają  w pamięci na długi czas. Był jak zastrzyk adrenaliny, który pobudza do działania, który nie pozwala zapomnieć, a jego skutki odczuwa się jeszcze do dziś.  Będąc tam, przebywając, zalewała mnie fala tego, co nazywa się pasją tworzenia. Życzliwość wolontariuszy i zaangażowanie organizatorów można porównać z rodzinną atmosferą, której nie sposób opisać tym, którzy nie mieli okazji się o tym przekonać. 

.

No i co Wy na to? 

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj i na fanpagu festiwalowym

.

Katarzyna Zarówna

Foto. Piotr Zarówny

Komentarze