Smaki z Polski

Smaki z Ekranu

Już niedługo na naszym portalu pojawi się nowa kategoria pt., „Smaki z Ekranu” w której będziemy opisywać to co jedzą bohaterowie filmów i seriali.

Będziemy pisać zarówno o wielkich jak „Gwiezdne Wojny”, „Władca Pierścieni” czy „Titanic” jak i o rodzimych, mniejszych produkcjach – „Miś”, „Killer” czy „Ogniem i Mieczem”. Nie zabraknie również filmów takich jak „Amelia” czy nawet horrorów.

Pojawią się również artykuły o tym co jada się w serialach. Kto nie chciałby zjeść jak Walter White z „Breaking Bad”? Lub posmakować dań jedzonych przez Jacka O’Neilla ze „Stargate”? Nie wspominając już o Khaleesi z „Gry o Tron”. Przyznajmy szczerze: każdy chciałby posmakować tego co oni (no chyba, że mówimy o końskim sercu).

Nie odpuścimy również Tonemy Montanie, Hanowi Solo, Indianie Jonesie, przyjaciołom! Nie odpuścimy nawet Braveheartowi, Paul Edgecombe, Donovi Vito Corleone, Randlowi Patrickowi McMurphiemu, Vincentowi Vedze czy Leonowi zwanemu Zawodowcem!

Pomysł zaproponowała nasza redakcyjna koleżanka zainspirowana przez niepowstrzymany głód i zbyt wiele obejrzanych odcinków serialu „Przyjaciele”. Pomysł wydał nam się ciekawy i postanowiliśmy spróbować. Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania i rzeczywiście będzie co czytać. Nie zapominajcie, możecie przesyłać propozycje tytułów wtedy my opiszemy Wasze ulubione filmy lub sami pisać artykuły, które my opublikujemy

Zapraszam do śledzenia naszego portalu!

Jakub Napoleon Gajdziński, redaktor naczelny portalu Smaki z Polski

Komentarze