Dzięki uprzejmości właściciela Tong Fu Tea House and Whisker bar  Mr.Zou Xiang, Barman Michał Nowak przygotował nam dwie propozycje na tegoroczny karnawał, dla miłośników słodyczy oraz kawowo-czekoladowego smaku „Słodkie doznanie”, a dla osób lubiących tradycyjne smaki z Chin i Polski zaskakującą mieszankę chińskiej herbaty i jakże charakterystycznej polskiej żubrówki. Wszystko przygotowane specjalnie dla portalu smaki z Polski w zaciszu bardzo klimatycznej, urokliwej i kameralnej przestrzeni Tong Fu Tea House and Whisker bar w Poznaniu.

„Tong Fu” jest słowem Chińskim oznaczającym „szczęśliwi razem”. Tong Fu Tea House and Whisker bar jest założona przez Pana Zou Xiang, który mieszka w Polsce już od 8 lat. Przed przybyciem do Polski mieszkał w krajach Zachodniej Europy, dzięki czemu spotkał ludzi zainteresowanych chińską kulturą, ale niestety nie mających sposobu poznania prawdziwych Chin. To spowodowało, że Pan Zou Xiang zdecydował się otworzyć Chiński Dom Herbat.

To jednak nie koniec. Pan Zou Xiang chciał dokonać czegoś niesamowitego i magicznego, a zatem postawił stworzyć „Tong Fu Tea House and Whiskey Bar” by połączyć kultury Wschodu i Zachodu! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Link do Tong Fu Tea House and Whiskey Bar

Komentarze