Najbardziej oczekiwana premiera 2013 roku!

Browar

Strzeżcie się! Nadchodzi Novemberfest na portalu Smaki z Polski!

A teraz to na co wszyscy czekali! Już niedługo, bo od przyszłego poniedziałku (18.11.13) rozpoczyna się… Tydzień Piw Regionalnych! Oczywiście tylko i wyłącznie na Portalu Smaki z Polski. Aronia, lokalne przetwory, informacje o fast foodach idą w odstawkę. Muszą ustąpić miejsca Novemberfestowi na naszym portalu!

Novemberfest na portalu Smaki z Polski!

Przez następny tydzień nasi reporterzy będą relacjonować piwne targi, szukać informacji o piwach, rozmawiać z piwnymi autorytetami, między innymi z samym Ministrem Browaru Rzeczypospolitej Polskiej! Nie muszę oczywiście wspominać, że uczciwość zawodowa oraz świadomość powagi sytuacji zmusza nas do wzięcia odpowiedzialności za Tydzień Piw Regionalnych i testowania na sobie piw regionalnych. Nie chcielibyśmy przecież zawieść Waszego zaufania i zaproponować Wam piwo, które okazałoby się niedobre prawda?

To jednak nie wszystko!

Piwo

Nadchodzi Novemberfest!

Już w tę sobotę będziecie mogli przeczytać rozmowę o kulturze Słowian. W poniedziałek przeczytacie kolejną rozmowę, tym razem z weterynarze, który opowie o świniobiciu i wyższość kiełbasy ze świni nad kiełbasą z biedronki. W czwartek zostanie opublikowany pierwszy odcinek Gawędy w Karczmie Smaków. Gościem naszej Karczmy będzie Marek Grądzki, jeden z najlepszych serowarów w Polsce i Europie.

Wszystko to oczywiście tylko i wyłącznie na portalu Smaki z Polski!

Zapraszam serdecznie!

Jakub Napoleon Gajdziński

redaktor naczelny portalu Smaki z Polski

Nie zapomnij też sprawdzić nasze felietonyprzepisygalerię i nie zapomnij rzucić okiem na nasz kalendarz!

Komentarze