Zastanawiacie się co zrobić ciekawego wieczorem? Wyskoczyć do klubu? Pubu? A może pójść na jakąś domówkę? A co powiecie na fooding?

 

Czym jest fooding?

Fooding to spotkanie, podczas którego znajomi wspólnie gotują. Każdy z uczestników przynosi jakieś produkty, na podstawie których przygotowują swoje dania. Jest to nowa ciekawa forma spędzania wolnego czasu, a zarazem świetna okazja do poznania nowych smaków.

Hiszpańskie przekąski

Tapas to idealne rozwiązanie na wieczór

 

Fooding to nuda?

Zdecydowanie nie! Jak pokazują badania Grupy IQS 64% dwudziestolatków woli spędzać czas z przyjaciółmi wspólnie gotując w kuchni, niż imprezując w klubach. Co więcej 2/3 kobiet i niemal 50% mężczyzn przyznaje, że gotowanie sprawia im przyjemność. Skoro sprawia nam to przyjemność dlaczego nie spróbować?

 

Jak można zorganizować takie spotkanie?

Wystarczy zaprosić znajomych i poprosić ich, żeby każdy przyniósł swoje produkty. Można również ustalić temat imprezy np. hiszpańskie tapas i wspólnie pójść na zakupy przed spotkaniem. W każdej okolicy mieszkają blogerzy kulinarni, osoby publikujące swoje przepisy, a także zwykli pasjonaci kuchni. Wystarczy stworzyć grupę na Facebooku i rozpocząć swą przygodę z foodingiem.

 

Nie czekaj dłużej i zacznij już dziś!

Komentarze