Już w dniach 24-26 stycznia Centrum Handlowe NoVa Park ponownie zaprasza na Targ Pyszności. Specjalnie dla miłośników dobrego smaku oraz rękodzieła do Gorzowa zjadą producenci z różnych zakątków Polski, aby zaprezentować swoje wyroby.

Smaki z Polski

Targ Pyszności na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń w NoVa Park

Targ Pyszności to comiesięczna impreza organizowana w gorzowskim centrum handlowym, której celem jest promocja polskich produktów regionalnych, ekologicznych i wykonywanych z naturalnych składników. Zbliżające się wydarzenie będzie idealną okazją do spróbowania wyrobów przygotowanych według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, posmakowania lokalnych kuchni z odległych krańców Polski czy zachwycenia się niezwykłymi artykułami typu „hand made”.

Tym razem na klientów NoVa Park czekają m.in.: pyszne wędliny, staropolskie pieczywo, aromatyczne sery, oscypki czy miody, czyli wyśmienita tradycyjna żywność bez konserwantów i chemii.

„Targ Pyszności na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń w NoVa Park. W 2014 roku będzie gościć u nas w każdym miesiącu, ponieważ mieszkańcom Gorzowa przypadła do gustu regionalna kuchnia, pełna różnorodnych smaków i aromatów. Odwiedzając naszą galerię w najbliższy weekend każdy będzie mógł sam przekonać się, jak wiele do zaoferowania mają lokalni producenci” mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Styczniowy Targ Pyszności obecny będzie w NoVa Park w godzinach otwarcia centrum.

Komentarze