Targ Pyszności NoVa Park

Kolejny Targ Pyszności odbędzie się między 19-23 grudnia! Zapraszamy!

Gorzowskie Centrum Handlowe NoVa Park zaprasza na pięciodniowe święto tradycyjnych smaków i zapachów, które odbędzie się w dniach 19-23 grudnia 2013 roku. Świąteczna odsłona popularnego Targu Pyszności to doskonała okazja, aby zakupić ekologiczne produkty regionalne, a następnie zaskoczyć nimi gości podczas bożonarodzeniowej uczty.

Świąteczny Targ Pyszności w NoVa Park to ponad 15 wystawców, którzy w swojej ofercie posiadają m.in. chrupiący chleb na zakwasie, tradycyjne wędliny i sery, aromatyczne miody i przyprawy czy wyjątkowe produkty typu „handmade”. Ekologiczne smakołyki przygotowane według starodawnych receptur i bez użycia konserwantów z pewnością uatrakcyjnią wigilijną kolację czy gwiazdkowe spotkanie z przyjaciółmi.

„Grudniowy Targ Pyszności w NoVa Park trwa aż do 23 grudnia, ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom możliwość zakupu świeżych i zdrowych smakołyków regionalnych, idealnych na gwiazdkowe spotkania przy stole. Zapraszam wszystkich do NoVa Park po pyszne produkty naturalne, które wzbogacą smak bożonarodzeniowych potraw” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Świąteczny Targ Pyszności w NoVa Park trwać będzie w godzinach otwarcia centrum (czwartek-sobota oraz poniedziałek w godzinach 9.00-21.00, niedziela w godzinach 10.00-20.00). Kolejna odsłona Targu Pyszności odbędzie się już w styczniu.
Dla portalu Smaki z Polski: Monika Paduch

Komentarze