Targ Pyszności znowu w Gorzowie!

194971_1145

Zdrowa żywność w centrum handlowym? To jednak możliwe!

Już w piątek 22 listopada w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park rozpoczyna się kolejny Targ Pyszności, podczas którego rodziny z dziećmi będą mogły spróbować oraz zakupić ekologiczne produkty regionalne, w tym tradycyjne wędliny i sery czy miody i aromatyczne przyprawy. Święto tradycyjnych smaków i aromatów potrwa do niedzieli, 24 listopada.

Zdrowa żywność w NoVa Park

Chrupiący chleb na zakwasie, aromatyczne miody i przyprawy oraz smaczne wędliny i sery, które dostępne będą na Targu Pyszności w NoVa Park, to idealne propozycje żywieniowe na chłodne jesienne dni dla wszystkich wielbicieli zdrowego odżywiania oraz slow food. Wszystkie produkty przygotowywane są według starych tradycyjnych receptur i z pewnością przypomną niejednemu klientowi NoVa Park pyszne smaki i zapachy z dzieciństwa.

Ser

Każdy jest zaproszony na Targ Pyszności

Zaproszenie na imprezę Slow Food

„W najbliższy weekend zapraszamy na kolejny już Targ Pyszności do NoVa Park. Niezmiennie, nasi klienci będą mogli wybierać zdrowe produkty naturalne spośród szerokiej oferty wystawców, przybyłych do naszego centrum z wielu zakątków Polski. Zapraszamy do zapełniania jesiennych spiżarni regionalnymi smakołykami dostępnymi tylko w ten weekend w NoVa Park” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Targ Pyszności w NoVa Park odbywać się będzie w godzinach otwarcia centrum (piątek-sobota w godzinach 9.00-21.00, niedziela w godzinach 10.00-20.00).

Komentarze